Ringispíl - Home
 
 
 
      František Nedela   04.10.2015

Spolupráca

Online hostia

Práve je pripojených:
4 Hostí

Počet návštev

AKTUÁLNE KURZY

EUR Vlajka meny EUR   změna
GBP Vlajka meny GBP   změna
USD Vlajka meny USD   změna
CAD Vlajka meny CAD   změna
HUF Vlajka meny HUF   změna
CHF Vlajka meny CHF   změna
PLN Vlajka meny PLN   změna
RUB Vlajka meny RUB   změna
PX50 Vlajka meny PX50   změna

 

AKTUÁLNE POČASIE

TRANSLATOR

Home
Vitajte na našej stránke! Čo je nové:
Zvolensk� jarmok
22.09.2015

Minulý víkend sa konal aj tradičný Zvolenský jarmok, tento rok sprevádzaný trochu chladnejším a da�divým počasím s prehánkami najmä v sobotu. Prinášame aktuálnu fotoreportá�.

Ďalej...
 
Radvansk jamok 2015
14.09.2015

Jednou z najočakávanejších akciií na strednom Slovensku je určite radvanský jarmok v Banskej BYstrici. Po minuloročnom upršanom, resp prepršanom jarmoku bol tento rok presnym opakom. Vikendove počasie nemalo ďaleku k letnemu. Navštevnosť bola tym padom hojná.

Ďalej...
 
Cirkus není parlament, ale dřina
09.09.2015
Článok staršieho dáta - ale stále aktuálny a zaujímavý. Manželé Olga a Tomáš Ringelovi jsou spolu čtyřiadvacet hodin denně. Bydlí spolu v karavanu a skoro každý druhý týden pracují na jiném místě. Oba totiž vystupují v cirkuse. Ona ovládá kousky s obručemi zvané hula hop, on je krotitelem šelem. Konkrétně čtyř lvic. Uplynulých devět měsíců strávili převážně v Polsku, v angažmá Cirkusu Zalewski. Ve Varšavě jsem za nimi mohl zavítat i do šapitó.
Ďalej...
 
Kritické okienko Pezinčana
04.09.2015

Zaujímavý článok, ktorý núti k zamysleniu uverejnený v miestnych novinách mesta Pezinok o stále sa opakujúcom probléme s vandalizmom.

Ďalej...
 
Spišské trhy oslávili 60-ku: Auto ste vtedy mohli vyhrať za totálne smiešnu sumu!
26.08.2015
Estrády, lunaparky, strelnice, cirkusy, divadelné predstavenia, ohňostroje a juliálesy. Toto všetko ponúkali úplne prvé Spišské trhy v roku 1956.
Ďalej...
 
Jánošíkove dni
21.08.2015

Na prelome júla a augusta sa koná tradičná folklórna udalosť na severe Slovenska - Jánošikove dni v Terchovej. Prinášame aktuálnu fotoreportáž.

Ďalej...
 
Nový prírastok cirkusu Aleš: Nedáš mi radšej mrkvu?
14.08.2015
Minizoo v centre Novohradu sa rozrástla o nový prírastok priamo z cirkusu Aleš.
Ďalej...
 
Šelmy jej z dlane lízali šľahačku: Známej Markízačke odvaha rozhodne nechýba!
01.08.2015
Adriana Poláková, známa moderátorka z Telerána skrotila cirkusové šelmy! Počas ranného vysielania priniesla divákom exkluzívne informácie zo zákulisia cirkusovej manéže a počas reklamných prestávok sa zabávala naozaj netradičným spôsobom.

 

Ďalej...
 
Záväzné prihlášky na 358. Radvanský jarmok
28.07.2015

Mesto Banská Bystrica už tradične organizuje príležitostný trh „Radvanský jarmok“, ktorý sa bude v tomto roku konať v dňoch 10. – 13. septembra 2015
na verejných priestranstvách mesta Banská Bystrica. Záujemcovia o predaj na uvedenom trhu môžu zasielať záväzné prihlášky do 31. júla 2015 na adresy meskeho úradu.

Ďalej...

 
Spišské trhy
17.07.2015

Spišské trhy sú neodmysliteľnou súčasťou leta a mesta Spišská Nová Ves už 60 rokov. Cez tradičné a tentokrát aj jubilejné trhy je pripravený bohatý kultúrny program. Oficiálne otvorenie jubilejného 60.ročníka Spišských trhov je 17. júla. 2015. Okrem predajných stánkov s rôznym tovarom či s občerstvením sa môžete tešiť aj na bohatý kultúrny program. Na svoje si prídu všetky vekové generácie

Ďalej...
 

PONUKA NA PREDAJ

 

 

 

 

 

PONUKA NA PRENÁJOM

 

STRANKA NA RINGIŠPILI

Najnovsie v inzercii
Najnovsie v prenajmoch

PARTE


Design: M&M
C 2012 Ringispil